fbpx

linkedin לבעלי עסקים

linkedin לבעלי עסקים

או בעברית, לינקדאין, היא רשת חברתית עסקית מקצועית, שמאפשרת למשתמשיה ליצור חיבורים עסקיים וקשרים מקצועיים בין קולגות לעבודה ובין משתמשים ואנשי מקצוע מכל העולם. הרעיון פשוט. כמו בפייסבוק, מדובר ברשת חברתית שכל משתמש יכול להעלות תמונות, סרטונים, ותוכן לפרופיל האישי שלו, אך עיקר תכליתה של הרשת הוא מקצועי, זאת אומרת שלהבדיל מפייסבוק בו רוב הפעילות היא אישית וחברתית (תמונות מחיי חברה וכו') בלינקדאין הקשרים, התוכן והחיבורים נועדו למטרה מאוד ברורה – יצירת הזדמנויות וחיבורים אסטרטגיים והעשרת הנישה המקצועית. הרשת מצוינת למחפשי עבודה, מעסיקים, אנשים משפיעים, ולאלו שמעוניינים להעשיר את הידע והקשרים שלהם בעולם העסקי ובנישה שלהם, למטרות עתידיות או נוכחיות.

רשת חברתית עסקית מקצועית, שמאפשרת למשתמשיה ליצור חיבורים עסקיים וקשרים מקצועיים בין קולגות לעבודה ובין משתמשים ואנשי מקצוע מכל העולם.
רשת חברתית עסקית מקצועית, שמאפשרת למשתמשיה ליצור חיבורים עסקיים וקשרים מקצועיים בין קולגות לעבודה ובין משתמשים ואנשי מקצוע מכל העולם.

ישנם מספר יתרונות בולטים וייחודיים ללינקדיאין שכמעט לא נמצאים בשום מקום אחר בעולם שבעזרתם תוכלו להקפיץ את הקריירה שלכם לשלב הבא. ככל שתתמקצעו ברשת הזו, דלתות ייפתחו והזמדנויות שלא חשבתם שיכולות להגיע, יצוצו.
ב- LinkedIn יותר מחצי מיליארד משתמשים(!) השימוש העיקרי בלינקדאין הוא בעיקר לצרכי ניהול קריירה, חיפוש עבודה והד האנטרים לצורך נטוורקינג מאוד פעיל המאפשר יצירת קשרים עם בעלי תפקידים רלוונטיים בחברות וארגונים. מספר החברים בלינקדאין ממשיך לצמוח בקצב מרשים – ואיתם קהילת הישראלים ברשת העסקית הגדולה בעולם.
בקיצור, לינקידאין הוא ה-מקום לכל מה שקשור בקריירה שלכם והעסק שלכם. אין סוף אפשרויות נפתחות עבורכם מהרגע שאתם פעילים ברשת המדהימה הזו.

פרסום ב- LinkedIn נעשה בשתי צורות

פרסום בפרופיל האישי – היכרות עם הפיצ’רים שקיימים בלינקדאין תאפשר לכם להציג את הפעילות שלכם באופן מכוון, כגון, העלאת פוסטים עם סרטונים, שימוש בסליידשר (מצגות) ועוד חיבורים מעניינים שיש לפלטרורמה של ליקנדאין, כגון פרסום מאמרים, פעילות בקבוצות ייעודיות.
פרסום בלינקדאין העסקי – מתאפשר בדף חברה שפותחים במקביל להתנהלות בפרופיל האישי, פתיחת דף חברה הוא פשוט. במערכת הפרסום של לינקדאין ניתן לטרגט קהלי יעד ספציפים הממוקדים בעזרת נתונים מדויקים שמאפשרת המערכת של לינקדאין. לפי מיקום, תפקיד בחברה, מיקום בארץ ובעולם, ועוד פרמטרים שעיקרם עסקיים ואינם אישיים כגון במערכת הפרסום של פייסבוק.

יצירת רשת קשרים עסקיים חזקה

קשרים עסקיים הם חשובים במיוחד בטווח הקצר והרחוק של ההתפחתחות שלכם בקריירה. בניית רשת קשרים ממוקדת, מקצועית ונישתית, יכולה להקפיץ את הקריירה שלכם בעזרת חשיפה לחומר מקצועי, הצעות מעניינות ושיתופי פעולה שכולם נבנים באופן מדהים וטבעי בטלפון הנייד שלכם או במחשב האישי באמצעות הלינקדאין. חשוב לזכור שמבוססת על איכות, ולא על כמות, כלומר ככל שהקשרים שלכם יהיו יותר ממוקדים ויותר רלוונטים, כך תוכלו להנות מיתרונות פוטנציאליים ברשת זו. כל "קשר" שתוסיפו יתן לכם את האופציה ליצור קשר ע"י הודעות בצא'ט או במידה ותשקיעו תוכלו אפילו לשלוח inmail לאנשים שלא נמצאים ברשת האישית שלכם. זה נכון, מנכ"לים ומנהלים גדולים במשק במרחק כמה לחיצות כפתור ממכם. מדובר באפשרות מדהימה שבאופן היפותטי יכולה לשנות לכם את החיים בפן העסקי מקצה לקצה.

מנכ"לים ומנהלים גדולים במשק במרחק כמה לחיצות כפתור ממכם.
מנכ"לים ומנהלים גדולים במשק במרחק כמה לחיצות כפתור ממכם.

כיצד LinkedIn תורם לעסק שלך

כאשר מדובר בתחום שיווק דיגיטלי לעסקים, הלינקדאין יכול להיות יעיל ומשמעותי מאוד. ניתן ליצור עמוד עסקי לכל עסק או חברה. בעמוד זה יש לציין את הפעילות העסקית, ההתמחות של העסק, מוצרים או שירותים אותם אתם מציעים, ההתמחות שלכם, המלצות ועוד. שיווק דיגיטלי לעסקים מתבצע באמצעות פרסום עדכונים שונים של העמוד העסקי בקבוצות עסקיות ומקצועיות הרלוונטיות לו. חברויות בקבוצות האלו מאפשרות לעסק שלכם ליצור שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי יותר רחב ולחשוף בפניו את העסק וכל מה שהוא כולל בו. חשוב לציין שמעבר לשיווק עסקי באמצעות לינקדאין, עסקים רבים מייעלים את תהליך גיוס העובדים שלהם. ישנם לא מעט אנשים המחפשים עבודה בלינקדאין ופונים ישירות לפרופילים עסקיים אשר נראים להם רלוונטיים. בגלל זה גם חשוב שהפרופיל העסקי שלכם יהיה מפורט ומלא כמה שיותר.

איך מתחילים ב LinkedIn?

בשביל להתחיל ליהנות מהיתרונות הרבים של הלינקדאין יש לפתוח פרופיל לינקדאין מקצועי, כזה שישקף בצורה הטובה ביותר את תחום העיסוק שלכם וכזה שיעזור לכם למשוך קשרים איכותיים רלוונטים ומועילים. לינקדאין היא פלטפורמה ממש לא מסובכת וניתנת ללמידה תוך מספר ימים בודדים. תמיד תוכלו להרחיב את הידע שלכם באמצעות קורסי לינקדאין אונליין, דרך יוטיוב, מדריכים חינמיים באינטרנט וגם על ידי ניסוי ותהייה. פשוט כנסו, הירשמו והתחילו. עקבו אחר ההוראות המפורטות של לינקדאין לבניית הפרופיל שלכם וצאו לדרך.

 תמיד תוכלו להרחיב את הידע שלכם באמצעות קורסי לינקדאין אונליין, דרך יוטיוב, מדריכים חינמיים באינטרנט וגם על ידי ניסוי ותהייה.
תמיד תוכלו להרחיב את הידע שלכם באמצעות קורסי לינקדאין אונליין, דרך יוטיוב, מדריכים חינמיים באינטרנט וגם על ידי ניסוי ותהייה.

טיפים כדי ליצור או לשפר את הדף העסקי שלך ב- LinkedIn

מלא את הדף במידע אינפורמטיבי על החברה או העסק שלך – לקוחות להם אתה נותן שירות, וכיצד אתה נותן שירות. כלול את המומחיות של החברה שלך באזור המיועד, כאן יהיה המקום להשתמש במילות מפתח שיהדהדו עם היעד השיווקי שלך. כמו כן הקפד להזין את הדף בפוסטים מעניינים מהבלוג שלך.

בנה את עמוד המוצרים והשירותים שלך בפרופיל – בדפים אלה תוכל לכלול תמונות, תיאורים, רשימת מאפיינים עיקריים, הכנסת ה URL של דף הנחיתה שלך באתר, לינק לפרסומת מיוחדת ואפילו תוכל להטמיע וידאו מ Youtube-הן על המוצרים והן על השירותים כמו גם באופן פרטני בכל דף מוצר או שירות! נצל את ההזדמנות לשלב את המדיה העשירה. הדבר יחיה את דף החברה באופן משמעותי.

מרגע תומו של שלב הקמת דף העסק שלך ב- LinkedIn – תרצה לאפשר את עדכונם של סטאטוסים בדף ועל כן תהיה חייב להגדיר באופן רשמי מי יכול לעדכן את דף החברה בתוך ההגדרות שלך. לאחר השלמת התהליך יוכלו האנשים שהגדרת מתוך החברה לפרסם עדכוני סטאטוס לדף שלך.

הקפד להזין את הדף בפוסטים מעניינים מהבלוג שלך.
הקפד להזין את הדף בפוסטים מעניינים מהבלוג שלך.

לסיכום, LinkedIn לבעלי עסקים יכולה להיות הפלטפורמה שתקפיץ אותך ואת העסק שלך כמה צעדים קדימה. צור קשרים חזקים עם לקוחות פוטנציאליים, אנשי עסקים ואנשים בתחום שלך. אל תחכה, תתחיל כבר היום לבנות את הפרופיל העסקי שלך ואתה מוכן לצאת לדרך.

פוסטים אחרונים

צריכים שירותי פרסום?

מלאו את הפרטים שלכם ונדאג שמומחה בתחום יצור איתכם קשר
עלינו

מביאים לכם את כל המידע החם והרלוונטי שאתם צריכים בשביל שתצליחו בדיגיטל. ידע זה כוח, ובייחוד כשמממשים אותו. תקראו, תלמדו ותעשו כך העסק שלכם יצמח ויפרח.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבטיחים לא לשלוח לכם דברים מיותרים!