fbpx

סטוריז

סטוריז

התופעות החדשות בעולם הוירטואלי יוצרות מצב שבו, מצד אחד, יש לנו אינספור כלים ודרכים לקדם את עצמנו, אך מצד שני – דורשת מעקב קבוע אחר המתרחש, כדי להיות "בעניינים".
כך, אפשרויות שונות של פרסום בסטורי מהוות דוגמה מעולה לשיטת שיווק חדשנית ועדכנית, אך גם דורשת מעורבות, היכרות מקרוב ויכולת לנצל את המאפיינים הייחודיים של כלי זה.

גם אתם עדיין לא משקיעים בזה את זמנכם באופן קבוע – סביר להניח שאתם מפסידים לקוחות חדשים, משלמים וגם חוזרים עם כל יום שעובר, בזמן שהמתחרים שלכם כן מנצלים את החלל הווירטואלי במלואו, הן באופן עצמאי, או בסיוע חברות שיווק דיגיטלי.

אינסטגרם מאפשרת לכם לשתף פוסטים בתוך הסטוריז Stories שלכם.
אינסטגרם מאפשרת לכם לשתף פוסטים בתוך הסטוריז Stories שלכם.

היום אנחנו מרחיבים את היכולת להוסיף קישורים בסטוריז לכל החשבונות.
במהלך השנים, יוצרי עסקים ויוצרי שינויים הראו כיצד שיתוף של סיפורים אישיים יכול לתת השארה לקהילה וקהל היעד שלהם. החל מארגונים, חינוך וצדק חברתי וכלה בפרסומות של מוצרי טיפוח. בסוטרי שלכם יכול להיות הכל, והוא מה שמחבר ביניכם לגולשים שלכם.

אם אתם נוהגים להעלות מידי יום לחשבון האינסטגרם שלכם תמונות וסרטונים חדשים, וודאי תשמחו לשמוע שאינסטגרם מאפשרת לכם לשתף פוסטים בתוך הסטוריז Stories שלכם. לאותו פוסט תוכלו להוסיף פילטרים, סקרים, גיפים, אפקטים או טקסט מעוצב, בדיוק כפי שהייתם עושים עד עכשיו עם כל תמונה וסרטון שהעליתם לסטורי.
בנוסף, ניתן גם לשתף בסטורי פוסטים של אנשים אחרים שאחריהם אתם עוקבים, אך שימו לב – תוכלו לשתף רק פוסטים שפורסמו על ידי חשבונות ציבוריים ולא כאלו שהוגדרו על פרטיים.
אם תרצו לשתף בסטורי פוסט של מישהו או מישהי שאתם עוקבים אחריהם, פשוט הקליקו על סמל מטוס הנייר אשר נמצא מתחת לפוסט שהם פרסמו.

לסטוריז יש כמה נקודות חוזק שכדאי לנצל כחלק מאסטרטגיית פרסום באינסטגרם:

  1. רמת אנגייג'מנט גבוהה בשל היכולת להיות בקשר מסביב לשעון ולתחושת אינטימיות גבוהה יותר
  2. אמצעי אינטראקציה כגון אנימציות, אפשרות לעשות סקרים, לקבל ולענות על שאלות ועוד.
  3. האפשרות לעשות הפנייה לקישור באמצעות ההחלקה למעלה – כלי המרה יעיל ביותר שיעצים כל פעילות שנעשתה במסגרת קידום אתרים.
  4. שילוב של כל סוגי התוכן – טקסטים, תמונות, סרטונים.
ניתן גם לשתף בסטורי פוסטים של אנשים אחרים שאחריהם אתם עוקבים, אך שימו לב - תוכלו לשתף רק פוסטים שפורסמו על ידי חשבונות ציבוריים ולא כאלו שהוגדרו על פרטיים.
ניתן גם לשתף בסטורי פוסטים של אנשים אחרים שאחריהם אתם עוקבים, אך שימו לב – תוכלו לשתף רק פוסטים שפורסמו על ידי חשבונות ציבוריים ולא כאלו שהוגדרו על פרטיים.

איך משווקים באמצעות פרסום בסטורי?

התשובה לכך היא פשוטה ביותר – פשוט מעלים!
באמצעות לחיצה על תמונת המשתמש שלכם כשאתם נמצאים בפיד – תוכלו להוסיף תוכן לסטוריז שלכם.
מה זה עשוי להיות? כל דבר שתראו כרלוונטי לעמוד שלכם, גם ברמה המקצועית וגם בזווית אישית שתמיד תורמת לאנגייג'מנט בכל תחום. שהרי בדיוק לשם כך נועדו הרשתות החברתיות, בכדי לחבר בין אנשים ולפתוח צוהר לתחומים שונים של חיינו.
גם כאשר משווקים עסק, תמיד כדאי שיהיה בו משהו אישי, כדי שהלקוחות הפוטנציאליים יוכלו להתחבר גם לאנשים שמאחורי העסק ולבחור עם הלב.
זה חשוב במיוחד לעסקים קטנים, משום שכאן נקודת החולשה שלהם (היקף עבודה קטן מהמותגים הגדולים, פחות תקציב פרסומי) תהפוך ליתרון התחרותי על פני השחקנים הגדולים – באמת יש אישיות מאחורי המפרסם, ויש לנצל זאת.

קחו את הסטורי שלכם צעד אחד קדימה עם שיווק ממומן

מאז שפייסבוק רכשו את האינסטגרם, שתי הרשתות החברתיות הגדולות חולקות מערכת פרסום דומה. כך, בכדי לעשות פרסום בסטורי באמצעות מודעות ממומנות, יש להפוך את האינסטגרם לעסקי ולחבר אותו לעמוד הפייסבוק שלכם.
כך, תוכלו להעלות כל סטוריז, ואז להיכנס להגדרות שלו ולהפוך אותו לממומן. בהמשך, תועברו לבחירת קהל היעד והתקציב (בדומה לפרסום ממומן בפייסבוק) ולהריץ, מומלץ לנסות תחילה בתקציבים קטנים ולאחר מכן לראות כיצד מושג אחוז ההמרה הגבוה ביותר, ומכאן להמשיך ולהתקדם. אחד הגורמים החשובים ביותר בקידום ממומן בסטורי הוא הקישור שאליו אתם רוצים להוביל את הגולשים. הוא צריך להיות ייעודי ל"אנשי הסטורי" ולתת להם לבצע את המטרה לשמה התכנסנו כמה שיותר מהר, מומלץ אפילו בלי הצורך לגלגל.
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור, הוא שכל מטרת פרסום בסטורי הוא ליצור אינטראקציה. ובמידה והצלחתם בכך וזכיתם לתגובות במסגרת הסטוריז או בהודעות הפרטיות – חייבים לענות ומהר. האינטראקציה עם המותג בפלטפורמות החברתיות זה שיטת השיווק המודרנית.


בקיצור, עכשיו אתם יודעים כמה הסטורי הוא כלי עוצמתי. למה אתם מחכים? לכו להעלות אחד!

פוסטים אחרונים

צריכים שירותי פרסום?

מלאו את הפרטים שלכם ונדאג שמומחה בתחום יצור איתכם קשר
עלינו

מביאים לכם את כל המידע החם והרלוונטי שאתם צריכים בשביל שתצליחו בדיגיטל. ידע זה כוח, ובייחוד כשמממשים אותו. תקראו, תלמדו ותעשו כך העסק שלכם יצמח ויפרח.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבטיחים לא לשלוח לכם דברים מיותרים!